In today’s world, it has become much easier to save money from our expenses. With the development of technology, we can now easily access the products and services we want compared to the past. With the quality of these products and services, everyone wants them to be discounted.

Campanyam.com, which enables you to find the discounts of many brands in one place, offers you the most up-to-date discounts and campaigns by listing the products and services of famous brands.This, shoppers can benefit from the most up-to-date discounts and campaigns, thereby providing significant savings in their expenses.

Campanyam.com was established to provide reliable data to e-commerce customers in this field. The difference of our enterprise from its competitors is that it provides smart coupon and campaign services to its customers. The biggest shortcoming of the coupon sites in the market is that they offer wrong and outdated coupons and campaigns to their customers. Thanks to our smart coupon system, the coupons and campaigns on our site are Its accuracy is tested and then added to the site. With this system, we achieve 80-90% success in coupons.

Additionally, our desktop application is under construction. With this application, we aim to provide automatic coupon application services to our customers. We currently provide service in 8 countries and we plan to increase this to 20 in a short time.

Günümüz dünyasında harcamalarımızdan tassarruf sağlamak çok daha kolay hale gelmiştir.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte istediğimiz ürün ve hizmetlere eskiye göre artık kolay ulaşabiliyoruz.Bu ürün ve hizmetlerin kalitesiyle birlikte, indirimli olmasını herkes istemektedir.

Birçok markanın indirimlerini tek bir yerde bulmanızı sağlayan campanyam.com ünlü markaların ürün ve hizmetlerini listeleyerek sizlere en güncel indirimleri ve kampanyaları sunmaktadır.İnternetin dört bir tarafını araştırarak kullanıcılara her ay onlarca markanın yüzlerce ürün ve hizmetini listelemektedir.

Böylece alışveriş yapanları en güncel indirimlerden ve kampanyalardan yararlandırarak harcamalarında önemli bir oranda tasarruf sağlatmaktadır.

Campanyam.com da e ticaret müşterilerine bu alanda güvenilir data sunmak için kuruldu.Girişimimizin rakiplerinden farkı müşterilerine akıllı kupon ve kampanya hizmeti vermesidir.Piyasadaki kupon sitelerinin en büyük eksiği yanlış ve tarihi geçmiş kuponları ve kampanyaları müşterilerine sunmasıdır.Bizim akıllı kupon sistemimiz sayesinde sitemizdeki kuponların ve kampanyaların doğruluğu test ediliyor ve ondan sonra siteye ekleniyor.Bu sistem ile kuponlarda %80-90 oranlarında başarı elde etmekteyiz.

Ayrıca masaüsütü uygulamamız yapım aşamasındadır.Bu uygulama ile müşterilerimize otomatik kupon uygulama hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.Şu an 8 ülkede hizmet vermekteyiz ve bunu kısa sürede 20 ye çıkarmayı planlamaktayız.